Informacje o firmie Baza Dydaktyczna Płatności

O FIRMIE

Informacje o firmie

Kim jesteśmy?

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego jest nowoczesną, prężnie rozwijającą się firmą szkoleniową, zrzeszającą wykładowców z wieloletnim doświadczeniem posiadających nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim doświadczenie praktyczne.

Szkolenia prowadzimy w zakresie dokształcania i doskonalania osób dorosłych.

Koncentrujemy się przede wszystkim na wykorzystaniu nowoczesnych technologii zarówno w biznesie, jak i w życiu codziennym.

W ofercie szkoleń i kursów posiadamy szkolenia okresowe bhp i ppoż, Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu aplikacji biurowych Microsoft Office m.in: MS Word, MS Excel, Power Point, Internet na wszystkich poziomach zaawansowania, Obsługa kas fiskalnych, kursy pedagogiczne, kursy księgowe w zakresie Symfonia, Raks, Płatnik na których duży nacisk kładziemy na ćwiczenia praktyczne.

Uczestnicząc w szkoleniach oferowanych przez naszą firmę mają Państwo gwarancję, iż szkolą Państwa osoby z wysokimi kwalifikacjami oraz co za tym idzie z ogromnym doświadczeniem praktycznym.

Posiadamy wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznychprowadzonej przez Starostwo Powiatowe w Grójcu  pod numerem E.D. 4321/11/2002 z dnia 13.12.2002r. oraz w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie wpis do rejestru placówek szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.14/00022/2004 z dnia 14.12.2004r

Doświadczenie szkoleniowe.

W ramach dotychczasowych doświadczeń możemy wykazać się współpracą w zakresie kształcenia ustawicznego z następującymi instytucjami:

1. szkolenia dla Powiatowego Urzędu Pracy w Grójcu

2. szkolenia dla Urzędu Gminy w Błędowie

3. szkolenia dla Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grójcu

4. szkolenia dla firmy Nestle Waters w Częstoniewie

5. szkolenia dla Aresztu Śledczego w Grójcu i innych

Jak szkolimy?

Poniżej przedstawiamy w punktach naszą metodę:

1.     Najważniejsza jest praktyka.

2.     Pokazanie teorii na praktycznych przykładach, które się przydadzą się w praktyce.

3.     Materiały po kursie

4.     Bezpośredni i prosty sposób przekazywania wiedzy.

5.     Wiedza i doświadczenie prowadzącego kurs.

Kursy prowadzimy :

a/ systemem "kurs ściśle indywidualny". Oznacza to, że :

1. na kurs chodzisz kiedy chcesz - umawiasz się na odpowiadające Ci godziny (PN-PT jesteśmy czynni w godz. 10.00 - 20.00 ),

2. prowadzący kurs indywidualnie podchodzi do każdego kursanta,

3. na sali oprócz Ciebie nie będzie innych kursantów - kurs jest ściśle indywidualny.

Czego oczekują klienci indywidualni od szkoleń komputerowych i co jednocześnie my oferujemy:

• przychodzenie na kurs w dowolnych godzinach, w których kursant ma czas,
  • kurs w rozsądnej cenie, ale kurs indywidualny a nie grupowy,
  • brak oczekiwania na zebranie się grupy, szybsza i efektywniejsza nauka w trybie indywidualnym,
  • system jeden instruktor na jednego kursanta,
  • kursy w centrum Grójca, ale jednocześnie by łatwo było znaleźć miejsce do zaparkowania,
  • materiały po kursie

b/ w grupach max 8 osobowych

PO UKOŃCZONYM KURSIE lub SZKOLENIU

Absolwent szkolenia otrzymuje:
zaświadczenie o ukończeniu kursu na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 186).

Terminy zajęć wybiera u nas KLIENT !!!

• Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego
    ul. Sybiraków 2/8 lok.8, 05-600 Grójec